Project Description

Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Ev temizliği, şirket ve ofis temizliği, çocuk bakımı ve yaşlı bakımı konularında istanbul içerisinde hizmet veriyoruz. Referanslı ve güvenilir çalışanlarımızla size en uygun hizmeti hesaplı fiyatlarla sunuyoruz.

Hakkımızda

MutluBiEv, temel amacı mutlu evler yaratmak olan Ev ve İş Yeri Temizliği, Çocuk Bakımı ve Yaşlı Bakımı konularında uzmanlaşmış bir hizmet şirketidir. Çalışanlarımız sicilleri kontrol edilmiş, psikolojik ve kişilik testlerinden geçirilmiş, konularında eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımız tüm yasal kanun ve kurallara uygun şekilde sigortalı olarak çalışmakta ve kendileri için gerekli tüm iş güvenliği önlemleri alınmıştır.

Hizmet verdiğimiz süreler içerisinde evlerinizi sigortalayarak kendinizi güvende hissetmenizi sağlıyoruz.

Yapılan araştırmalara göre temizlik, çocuk bakımı ve yaşlı bakımı gibi hizmetlerde müşteri memnuniyet oranlarının oldukça düşük olduğu biliniyor. Bizde bu noktadan hareket ederek mutlak memnuniyet sağlayabilecek bir sistem kurguladık ve bu sistemi “%100 mutluluk politikası“ olarak adlandırıyoruz. Bu politika ışığında mutluluğunuz için ihtiyaçlarınıza uygun, güvenli çözümler üretiyoruz.

Nedir?

MutluBiEv, 2014 yılında kurularak, Ev ve Ofis Temizliği, Çocuk Bakımı, Yaşlı Bakımı konularında alanında uzman çalışanlarıyla en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Çalışanlarımız işe alım süreçlerinde psikolojik ve kişilik testlerinden geçirilerek yapılan mülakatlar sonucunda işe kabul edilirler ve alanlarına göre ciddi eğitimlerden geçirilirler. Ayrıca tüm çalışanlarımız yasal kanun ve kurallara uygun şekilde sigortalı olarak çalışmakta ve kendileri için gerekli tüm iş güvenliği önlemleri alınmıştır.

MutluBiEv, evlerinizde mutlak mennuniyet ve mutluluğu yakalayabilmeniz için “%100 mutluluk politikası” adında bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri en uygun fiyatlarla sağlayabiliyoruz.

Project Details

Category: