SAASPASS

Project Description

SAASPASS has managed to revolutionize the security space by upending the historic tradeoff of security and usability. Many an academic paper has been written on this subject (see the visualization), and many a conference has revolved around this quandary. We as humans are driven by convenience and the security folks were rightfully driving us towards complexity. Finally SAASPASS has cut the Gordian knot and dumped password complexity and security nuisances like security tokens and keyfobs into the dustbin of historical novelties and engineering delights.

Project Details

Category:

Mutlu Bi Ev

Project Description

Size Nasıl Yardımcı Oluyoruz?

Ev temizliği, şirket ve ofis temizliği, çocuk bakımı ve yaşlı bakımı konularında istanbul içerisinde hizmet veriyoruz. Referanslı ve güvenilir çalışanlarımızla size en uygun hizmeti hesaplı fiyatlarla sunuyoruz.

Project Details

Category:

Tailster

Project Description

Owners and carers love us

  • Holly was fantastic. We went to see her before we left Shankly and she was really friendly and seemed to know dogs very well. Once we got back they seemed to have bonded and Shankly wasn't too bothered to see us! I will certainly be using her and Tailster's services again.
    Bhavini - dog owner

Project Details

Category:

Funding Gates

Project Description

Making collections the easiest part of running your business

Smart accounts receivable management is here

Spend less time tracking down customers and more time finding new ones. Analyze your customer history, generate smarter interactive aging reports, and prioritize your accounts receiveable management with simple clicks.

Project Details

Category:

Flowerbox Türkiye

Project Description

  • Su ihtiyacı olmayan %100 doğal bitkilerle hazırlanan dikey bahçeler sadece Flowerbox'da!
  • %100 doğal (özel bir işlem ile doğal yapısı korunmuş) bitkilerle hazırlanan dikey bahçeler, sizi doğayla buluşturuyor.
  • 7 sene boyunca; su, ısı ve ışık ihtiyacı olmadan tazeliğini ve doğallığını kaybetmeyen bu bitkiler, yaşam alanınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya adaylar...
  • Özgün tasarımlarınızı tecrübemiz ile bir araya getirerek, 50'den fazla tropik bitki seçeneği ile hayallerinizdeki bahçeyi duvarlarınıza getiriyoruz.

Project Details

Category:

Prisync

Project Description

Prisync is a competitor price tracking software for all sizes of e-commerce companies from all around the world.

Increase your sales and profit margins through dynamic competitive pricing!

Project Details

Category:

Hızlı Çeviri

Project Description

HIZLIÇEVİRİ'de tüm çeviriler bilgisayar destekli çeviri araçları kullanan çevirmenler tarafından yapılır. Çevirmenlerimiz, iki dilli bireylerden oluşan küresel bir grup olmakla beraber ileri derecede yazma becerilerine sahiptirler ve çeviri yapmaktan zevk alırlar. Her biri farklı alanlarda uzmandır; tek ortak noktaları çeviri üzerinde istekli çalışma prensipleridir.

Project Details

Category:

Joyfoodz

Project Description

Nedir?

Türkiye’nin her yerine 10.99 TL’ye gönderim yapan bir kişiye özel atıştırma servisidir.

Joyfoodz paketinde ne kadar yiyecek var?

Her joyfoodz paketinde 4 ara öğün ihtiyacını karşılayacak 4 tabak atıştırmalık bulunur.

Hangi Yiyecekler Var?

Joyfoodz’a özel şefimizin geliştirdiği gurme spesiyaller, tamamen doğal yollarla kutulmuş meyveler, soslu atıştırmalıklar, granola barlar, kurabiyeler ve çikolata kaplı lezzetler…

Project Details

Category:

Pages

Subscribe to RSS - Services